אודות המדרשה

אודות המדרשה

בואי איתי אל הגליל

מדרשת תכלית הוקמה מיסודה של ישיבת ההסדר עכו ע"י הרב יוסי שטרן ברוח ישיבות מעלות– עכו, בהכוונת הרב יהושע ויצמן.

לאחר עשרות שנות הצלחה חינוכית סוף סוף  עולה כרוח צפונית התנופה הנשית…

הרוח של ישיבות הגליל זו הגישה הכלל ישראלית. ללכת על בטוח בראש פתוח – השילוב הנכון של תורת הדורות השורשית והעמוקה עם הפתיחות במחשבה לאמונת הדור וההתאמה האישית לנפשות הפועלות.

בהיותו מכוון להתפתחות האישית, בית המדרש שלנו פונה למעגל הולך ומתרחב של בנות שמחפשות בית לימוד רגיש וקשוב שתכליתו הטבת עתידן של הבנות עצמן, נגלה מהתורה וחבורת הלומדות, את המעיין הנובע של הכלים, המיומנויות וההתנסות לאורו החיים האישיים, הזוגיים המשפחתיים והקהילתיים  – יקבלו משמעות רעננה ונתיבי הגשמה.

ללכת על בטוח

 לצד הישיבות שהוקמו בכ 30 שנות פעילות ענפה – ישיבת ההסדר מעלות בראשות הרב ויצמן, ומכוחה ישיבות עכו, טפחות, נוף הגליל, אשדוד  – הוקמו עם השנים עמותות ומפעלים חינוכיים שיתקיימו איתם שיתופי פעולה כדוגמת המדרשה לבנות המנשה מבית מעלות,  מדרשת סיור ולימוד גליל מבית ישיבת עכו, עמותת מעגלים, בית מדרש לסטודנטים ועוד קשרים רבים ומגוונים עם קהלים ומנהיגים גליליים ששיתוף עימם  יעמדו לנו להפוך את השנה הזו לשנת לימוד רבת פנים חוויתית ומעצימה.

בראש פתוח

את המדרשה יוביל צוות נשי מלא אנרגיה חיובית בראשות עפרה שטרן  – אשת חינוך מזה 25 שנה שהעמידה תלמידות הרבה. מומחית בהנחיית קבוצות, מאמנת אישית, עוסקת בחינוך ולימוד תורה, ייעוץ והעצמה קבוצתית ובעיקר בשילוב בין שלושתם ברוח טובה ושמחה.

צוות המדרשה בוגרות מדרשות נשמת, מגדל עוז, אלוני שילה ועוד  יבנה מרחב נעים ומאפשר שבו תכול כל אחת להיבנות מהמקום בו היא נמצאת

צרו אתנו קשר